222
edits
(→Gears) |
(→Gears) |
||
| Line 463: | Line 463: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | Shoes || rowspan="3" | +12A {{#item:470303}} || <br> {{#item:313098}} or {{#item:313097}} <br><br> || rowspan="3" | <br> The best boots for now. Gives so much HP | ||
|- | |- | ||
| <br> {{#item: | | <br> {{#item:313094}} <br> | ||
|- | |||
| <br> {{#item:313090}} | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | '''Accessories''' || rowspan="2" | <br> {{#item:490135}} <br><br> || <br> {{#item:313033}} <br><br> || rowspan="4" | Best Accessories we can get so far. Try and get {{#item:480352}} at +11~+12 first before using {{#item:490486}}. | | rowspan="4" | '''Accessories''' || rowspan="2" | <br> {{#item:490135}} <br><br> || <br> {{#item:313033}} <br><br> || rowspan="4" | Best Accessories we can get so far. Try and get {{#item:480352}} at +11~+12 first before using {{#item:490486}}. | ||
edits