816
edits
(→Set Eggs: Added Hamunaptra Egg) |
(→Others: Added Be Cute Egg) |
||
| Line 865: | Line 865: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:31649}} | |{{#item:31649}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41025}} | | colspan="3" |{{#item:41025}} | ||
| Line 885: | Line 886: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62695}} | |{{#item:62695}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41262}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:63122}} || rowspan="2" | {{#item:62977}} || rowspan="3" | {{#item:63145}} | |||
|- | |||
| {{#item:410224}} | |||
|- | |||
| {{#item:20056}} || rowspan="2" | {{#item:63056}} | |||
|- | |||
| {{#item:400373}} || rowspan="3" | {{#item:62974}} | |||
|- | |||
| {{#item:62807}} || {{#item:63769}} | |||
|- | |||
| {{#item:62971}} || rowspan="2" | {{#item:61442}} | |||
|- | |||
| {{#item:19536}} || rowspan="3" | {{#item:62975}} | |||
|- | |||
| {{#item:62270}} || rowspan="2" | {{#item:400604}} | |||
|- | |||
| {{#item:62281}} | |||
|} | |} | ||
===Set Eggs=== | ===Set Eggs=== | ||
edits