817
edits
(→Set Eggs: Added Toothless Set Egg) |
(→Set Eggs: Added Hamunaptra Egg) |
||
| Line 964: | Line 964: | ||
|- | |- | ||
| colspan= "3" | {{#item:1002239}} | | colspan= "3" | {{#item:1002239}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41077}} | |||
|- | |||
| {{#item:400760}} | |||
| {{#item:400749}} | |||
| {{#item:480523}} | |||
|- | |||
| colspan= "3" | {{#item:410385}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits