817
edits
(→Others: Added Be Cute Egg) |
(→Always available Items: Added new shop costumes) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="8" |Single Costumes | | colspan="8" | Single Costumes | ||
|- | |- | ||
|{{#item:40083}} | | {{#item:40083}} | ||
|{{#item:480131}} | | {{#item:480131}} | ||
|{{#item:480167}} | | {{#item:480167}} | ||
|{{#item:20607}} | | {{#item:20607}} | ||
|{{#item:480093}} | | {{#item:480093}} | ||
|{{#item:480086}} | | {{#item:480086}} | ||
|{{#item:40018}} | | {{#item:40018}} | ||
|{{#item:420071}} | | {{#item:420071}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:420072}} | | {{#item:420072}} | ||
|{{#item:420011}} | | {{#item:420011}} | ||
|{{#item:18615}} | | {{#item:18615}} | ||
|{{#item:410095}} | | {{#item:410095}} | ||
|{{#item:410068}} | | {{#item:410068}} | ||
|{{#item:410087}} | | {{#item:410087}} | ||
|{{#item:31978}} | | {{#item:31978}} | ||
|{{#item:31979}} | | {{#item:31979}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:19928}} | | {{#item:19928}} | ||
|{{#item:400126}} | | {{#item:400126}} | ||
|{{#item:19696}} | | {{#item:19696}} | ||
|{{#item:19729}} | | {{#item:19729}} | ||
|{{#item:19927}} | | {{#item:19927}} | ||
|{{#item:19930}} | | {{#item:19930}} | ||
|{{#item:19600}} | | {{#item:19600}} | ||
|{{#item:19601}} | | {{#item:19601}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:19836}} | | {{#item:19836}} | ||
|{{#item:40132}} | | {{#item:40132}} | ||
|{{#item:410219}} | | {{#item:410219}} | ||
|{{#item:40135}} | | {{#item:40135}} | ||
|{{#item:31607}} | | {{#item:31607}} | ||
|{{#item:31406}} | | {{#item:31406}} | ||
|{{#item:400571}} | | {{#item:400571}} | ||
|{{#item:410288}} | | {{#item:410288}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:40152}} | | {{#item:40152}} | ||
|{{#item:480279}} | | {{#item:480279}} | ||
|{{#item:480243}} | | {{#item:480243}} | ||
|{{#item:90217}} | | {{#item:90217}} | ||
|{{#item:480289}} | | {{#item:480289}} | ||
|{{#item:480295}} | | {{#item:480295}} | ||
|{{#item:61025}} | | {{#item:61025}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{#item:63716}} | |||
| {{#item:63717}} | |||
| {{#item:63718}} | |||
| {{#item:63720}} | |||
| {{#item:63721}} | |||
| {{#item:63722}} | |||
| {{#item:63719}} | |||
| {{#item:63743}} | |||
|} | |} | ||
=New Eggs 2025= | =New Eggs 2025= | ||
==Be lucky Egg/Box== | ==Be lucky Egg/Box== | ||
edits