893
edits
(→Runes) |
(→Runes) |
||
| Line 928: | Line 928: | ||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | ||
| Rune name || Activation cost | | Rune name || Activation cost | ||
|- | |||
| '''Mage's Step''' || 100 x {{#item:1001997}} <br> 1 x {{#item:1002251}} <br> 50 x {{#item:1001996}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|- | |||
| '''Executioner's Step''' || 100 x {{#item:1001997}} <br> 1 x {{#item:1002252}} <br> 50 x {{#item:1001996}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|- | |||
| '''Dimensional Boundary''' || 1000 x {{#item:1001997}} <br> 300 x {{#item:1001998}} <br> 100 x {{#item:1002007}} <br> 100 x {{#item:1002008}} <br> 100 x {{#item:1002009}} <br> 100 x {{#item:1002010}} | |||
|- | |||
| '''Dimensional Energy''' || 600 x {{#item:1002034}} <br> 600 x {{#item:1002035}} <br> 600 x {{#item:1002036}} <br> 600 x {{#item:1002037}} | |||
|- | |||
| '''Dimensional Essence''' || 50 x {{#item:1002038}} <br> 50 x {{#item:1002039}} <br> 50 x {{#item:1002040}} <br> 50 x {{#item:1002041}} | |||
|- | |||
| '''Shard of Chaos''' || 1000 x {{#item:1002011}} <br> 1000 x {{#item:1002014}} | |||
|- | |||
| '''Rune of Chaos''' || 300 x {{#item:1002012}} <br> 300 x {{#item:1002015}} | |||
|- | |||
| '''Essence of Chaos''' || 150 x {{#item:1002013}} <br> 150 x {{#item:1002016}} | |||
|- | |||
| '''Twisted Armor A''' || 100 x {{#item:1001972}} <br> 1 x {{#item:1002243}} <br> 1 x {{#item:1002245}} <br> 1 x {{#item:1002247}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|- | |||
| '''Twisted Armor B''' || 100 x {{#item:1001972}} <br> 1 x {{#item:1002244}} <br> 1 x {{#item:1002246}} <br> 1 x {{#item:1002253}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|- | |||
| '''Warrior's Step''' || 100 x {{#item:1001997}} <br> 1 x {{#item:1002248}} <br> 50 x {{#item:1001996}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|- | |||
| '''Hunter's Step''' || 100 x {{#item:1001997}} <br> 1 x {{#item:1002249}} <br> 50 x {{#item:1001996}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|- | |||
| '''Sage's Step''' || 100 x {{#item:1001997}} <br> 1 x {{#item:1002250}} <br> 50 x {{#item:1001996}} <br> 1 x {{#item:104000}} | |||
|} | |} | ||
edits