893
edits
(→Runes) |
(→Runes) |
||
| Line 891: | Line 891: | ||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | ||
| Rune name || Activation cost | | Rune name || Activation cost | ||
|- | |||
| '''Yormi Duo''' || 400 x {{#item:1001618}} <br> 2 x {{#item:300519}} <br> 2 x {{#item:300520}} <br> 100 x {{#item:1001628}} <br> 100 x {{#item:1001629}} <br> 100 x {{#item:1001634}} <br> 100 x {{#item:1001633}} | |||
|- | |||
| '''Yordos Trio''' || 450 x {{#item:1001618}} <br> 2 x {{#item:300523}} <br> 2 x {{#item:300522}} <br> 2 x {{#item:300521}} <br> 100 x {{#item:1001629}} <br> 100 x {{#item:1001637}} <br> 100 x {{#item:1001635}} | |||
|- | |||
| '''Yoscopus''' || 400 x {{#item:1001618}} <br> 2 x {{#item:300524}} <br> 2 x {{#item:300525}} <br> 200 x {{#item:1001636}} | |||
|- | |||
| '''Bishop''' || 400 x {{#item:1001618}} <br> 2 x {{#item:300528}} <br> 2 x {{#item:300529}} <br> 100 x {{#item:1001639}} <br> 100 x {{#item:1001638}} | |||
|- | |||
| '''Ice Horn''' || 650 x {{#item:1001618}} <br> 1 x {{#item:300513}} <br> 3 x {{#item:300512}} <br> 300 x {{#item:1001648}} <br> 5 x {{#item:1001649}} | |||
|- | |||
| '''Arbiter''' || 650 x {{#item:1001618}} <br> 1 x {{#item:300530}} <br> 1 x {{#item:300531}} <br> 200 x {{#item:1001639}} <br> 200 x {{#item:1001638}} | |||
|- | |||
| '''Ghost Captain''' || 850 x {{#item:1001618}} <br> 1 x {{#item:300532}} <br> 250 x {{#item:1001655}} <br> 250 x {{#item:1001658}} <br> 250 x {{#item:1001661}} <br> 250 x {{#item:1001664}} | |||
|- | |||
| '''Tan''' || 850 x {{#item:1001618}} <br> 1 x {{#item:300533}} <br> 250 x {{#item:1001655}} <br> 250 x {{#item:1001658}} <br> 250 x {{#item:1001661}} <br> 250 x {{#item:1001664}} | |||
|- | |||
| '''Gaebolg A''' || 250 x {{#item:1001618}} <br> 1 x {{#item:1002473}} <br> 1 x {{#item:1002475}} <br> 1 x {{#item:1002477}} <br> 1 x {{#item:1002479}} <br> 1 x {{#item:1002480}} | |||
|- | |||
| '''Gaebolg B''' || 250 x {{#item:1001618}} <br> 1 x {{#item:1002474}} <br> 1 x {{#item:1002476}} <br> 1 x {{#item:1002478}} <br> 1 x {{#item:1002481}} <br> 1 x {{#item:1002482}} | |||
|- | |||
| '''Frozen Sea Shellfish''' || 350 x {{#item:1001618}} <br> 3 x {{#item:300506}} <br> 3 x {{#item:300507}} <br> 3 x {{#item:300509}} <br> 100 x {{#item:1001641}} <br> 100 x {{#item:1001643}} <br> 100 x {{#item:1001640}} <br> 100 x {{#item:1001645}} | |||
|- | |||
| '''Frozen Sea Beasts''' || 350 x {{#item:1001618}} <br> 3 x {{#item:300505}} <br> 3 x {{#item:300511}} <br> 150 x {{#item:1001642}} <br> 150 x {{#item:1001647}} | |||
|- | |||
| '''Squishy''' || 350 x {{#item:1001618}} <br> 3 x {{#item:300508}} <br> 3 x {{#item:300510}} <br> 150 x {{#item:1001644}} <br> 150 x {{#item:1001646}} | |||
|- | |||
| '''Yorker''' || 350 x {{#item:1001618}} <br> 3 x {{#item:300526}} <br> 3 x {{#item:300527}} <br> 100 x {{#item:1001632}} <br> 100 x {{#item:1001630}} <br> 100 x {{#item:1001631}} | |||
|- | |||
| '''Yoster Squad''' || 450 x {{#item:1001618}} <br> 2 x {{#item:300514}} <br> 2 x {{#item:300515}} <br> 2 x {{#item:300516}} <br> 2 x {{#item:300517}} <br> 2 x {{#item:300518}} <br> 150 x {{#item:1001634}} <br> 150 x {{#item:1001633}} | |||
|} | |} | ||
edits