893
edits
(→Runes) |
(→Runes) |
||
| Line 963: | Line 963: | ||
|- | |- | ||
| '''Night Market BeBe''' || 100 x {{#item:919}} <br> 100 x {{#item:517}} <br> 10 x {{#item:627}} <br> 5 x {{#item:1010}} <br> 3 x {{#item:4017}} | | '''Night Market BeBe''' || 100 x {{#item:919}} <br> 100 x {{#item:517}} <br> 10 x {{#item:627}} <br> 5 x {{#item:1010}} <br> 3 x {{#item:4017}} | ||
|- | |||
| '''Night Market Coco''' || 150 x {{#item:1026}} <br> 50 x {{#item:914}} <br> 50 x {{#item:919}} <br> 20 x {{#item:516}} <br> 3 x {{#item:4041}} | |||
|- | |||
| '''Playing Rocker''' || 30 x {{#item:940}} <br> 10 x {{#item:721}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 1 x {{#item:4021}} | |||
|- | |||
| '''Singing Vocalist''' || 30 x {{#item:940}} <br> 10 x {{#item:721}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 1 x {{#item:4211}} | |||
|- | |- | ||
| '''Night Market Poring''' || 100 x {{#item:909}} <br> 35 x {{#item:938}} <br> 5 x {{#item:512}} <br> 3 x {{#item:619}} <br> 3 x {{#item:4001}} | | '''Night Market Poring''' || 100 x {{#item:909}} <br> 35 x {{#item:938}} <br> 5 x {{#item:512}} <br> 3 x {{#item:619}} <br> 3 x {{#item:4001}} | ||
| Line 972: | Line 978: | ||
| '''Night Market Food''' || 5 x {{#item:1100009}} <br> 5 x {{#item:1100010}} <br> 5 x {{#item:1100011}} <br> 5 x {{#item:1100012}} | | '''Night Market Food''' || 5 x {{#item:1100009}} <br> 5 x {{#item:1100010}} <br> 5 x {{#item:1100011}} <br> 5 x {{#item:1100012}} | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Cheerful Stainer''' || 30 x {{#item:1013}} <br> 30 x {{#item:910}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 1 x {{#item:4039}} | ||
|- | |||
| '''Humming Hornet''' || 30 x {{#item:939}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 5 x {{#item:518}} <br> 1 x {{#item:4019}} | |||
|- | |||
| '''Spectator Ambernite''' || 30 x {{#item:946}} <br> 20 x {{#item:935}} <br> 30 x {{#item:910}} <br> 1 x {{#item:4032}} | |||
|- | |||
| '''Attention-Grabbing Roda Frog''' || 30 x {{#item:918}} <br> 10 x {{#item:908}} <br> 5 x {{#item:511}} <br> 1 x {{#item:4014}} | |||
|} | |} | ||
edits