The Road to a Billion Zeny - Newbie Leveling/Farming Guide: Difference between revisions

Line 256: Line 256:
|-
|-
|{{#item:6249}}
|{{#item:6249}}
| rowspan="6"|Used by Genetic/Biolo for Mixed Cooking
| rowspan="4"|Used by Genetic/Biolo for Mixed Cooking
|-
|-
|{{#item:6253}}
|{{#item:6253}}
Line 263: Line 263:
|-
|-
|{{#item:6256}}
|{{#item:6256}}
|-
|{{#item:6259}}
|-
|{{#item:6260}}
|-
|-
|{{#item:}}
|{{#item:}}
298

edits