298
edits
AcidMembrane (talk | contribs) |
AcidMembrane (talk | contribs) |
||
| Line 264: | Line 264: | ||
|{{#item:6256}} | |{{#item:6256}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:}} | |{{#item:950}} | ||
| | | rowspan="4"|Used by Alchemist classes to make Elemental resistance potions | ||
|- | |- | ||
|{{#item:}} | |{{#item:1057}} | ||
| | |- | ||
|{{#item:7126}} | |||
|- | |||
|{{#item:1012}} | |||
|} | |} | ||
edits