820
edits
No edit summary |
(→Set Eggs: Added Toothless Set Egg) |
||
| (6 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 68: | Line 68: | ||
<!--T:5--> | <!--T:5--> | ||
=New Eggs | =New Eggs 2025= | ||
==Be lucky Egg/Box== | ==Be lucky Egg/Box== | ||
===Monthly Eggs=== | ===Monthly Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 106: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:61224}} | |{{#item:61224}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" | {{#item:41027}} | | colspan="3" | {{#item:41027}} | ||
| Line 128: | Line 130: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:20227}} | | {{#item:20227}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41031}} | | colspan="3" |{{#item:41031}} | ||
| Line 160: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:31630}} | |{{#item:31630}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41033}} | | colspan="3" |{{#item:41033}} | ||
| Line 192: | Line 196: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:436010}} | |{{#item:436010}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41034}} | | colspan="3" |{{#item:41034}} | ||
| Line 224: | Line 229: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63118}} | |{{#item:63118}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41035}} | | colspan="3" |{{#item:41035}} | ||
| Line 258: | Line 264: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:61146}} | |{{#item:61146}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41043}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:31916}} | |||
|{{#item:40026}} | |||
|{{#item:90020}} | |||
|- | |||
|{{#item:20192}} | |||
|{{#item:61368}} | |||
|{{#item:90021}} | |||
|- | |||
|{{#item:19995}} | |||
|{{#item:20339}} | |||
|{{#item:90022}} | |||
|- | |||
|{{#item:62095}} | |||
|{{#item:63047}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:62096}} | |||
|{{#item:63165}} | |||
|- | |||
|{{#item:62097}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:62098}} | |||
|- | |||
|{{#item:62867}} | |||
|- | |||
|{{#item:62813}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41044}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62528}} | |||
|{{#item:63419}} | |||
|{{#item:90215}} | |||
|- | |||
|{{#item:62465}} | |||
|{{#item:62548}} | |||
|{{#item:90061}} | |||
|- | |||
|{{#item:62300}} | |||
|{{#item:31639}} | |||
|{{#item:90318}} | |||
|- | |||
|{{#item:62284}} | |||
|{{#item:61422}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61551}} | |||
|{{#item:62504}} | |||
|- | |||
|{{#item:61381}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:61310}} | |||
|- | |||
|{{#item:61298}} | |||
|- | |||
|{{#item:61378}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41045}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:63801}} | |||
|{{#item:63805}} | |||
|{{#item:480222}} | |||
|- | |||
|{{#item:63818}} | |||
|{{#item:63803}} | |||
|{{#item:90465}} | |||
|- | |||
|{{#item:63816}} | |||
|{{#item:63808}} | |||
|{{#item:90464}} | |||
|- | |||
|{{#item:63815}} | |||
|{{#item:63814}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63813}} | |||
|{{#item:63817}} | |||
|- | |||
|{{#item:63809}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63807}} | |||
|- | |||
|{{#item:63802}} | |||
|- | |||
|{{#item:63780}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41046}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:40352}} | |||
|{{#item:60472}} | |||
|{{#item:20543}} | |||
|- | |||
|{{#item:20183}} | |||
|{{#item:60462}} | |||
|{{#item:20613}} | |||
|- | |||
|{{#item:40396}} | |||
|{{#item:60442}} | |||
|{{#item:480236}} | |||
|- | |||
|{{#item:40393}} | |||
|{{#item:62022}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:40390}} | |||
|{{#item:61408}} | |||
|- | |||
|{{#item:40369}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:40366}} | |||
|- | |||
|{{#item:40173}} | |||
|- | |||
|{{#item:61457}} | |||
|} | |} | ||
===Seasonal Eggs=== | ===Seasonal Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 285: | Line 431: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:400414}} | | {{#item:400414}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41260}} | | colspan="3" |{{#item:41260}} | ||
| Line 307: | Line 454: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62085}} | |{{#item:62085}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41011}} | | colspan="3" |{{#item:41011}} | ||
| Line 341: | Line 489: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63232}} | |{{#item:63232}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41012}} | | colspan="3" |{{#item:41012}} | ||
| Line 375: | Line 524: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62409}} | |{{#item:62409}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41016}} | | colspan="3" |{{#item:41016}} | ||
| Line 409: | Line 559: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:60818}} | |{{#item:60818}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41030}} | | colspan="3" |{{#item:41030}} | ||
| Line 443: | Line 594: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:400313}} | |{{#item:400313}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41029}} | | colspan="3" |{{#item:41029}} | ||
| Line 477: | Line 629: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62273}} | |{{#item:62273}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41028}} | | colspan="3" |{{#item:41028}} | ||
| Line 511: | Line 664: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63404}} | |{{#item:63404}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41215}} | | colspan="3" |{{#item:41215}} | ||
| Line 545: | Line 699: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:60954}} | |{{#item:60954}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41214}} | | colspan="3" |{{#item:41214}} | ||
| Line 579: | Line 734: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63085}} | |{{#item:63085}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41049}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:31527}} | |||
|{{#item:63392}} | |||
|{{#item:63762}} | |||
|- | |||
|{{#item:20010}} | |||
|{{#item:63332}} | |||
|{{#item:63356}} | |||
|- | |||
|{{#item:19650}} | |||
|{{#item:63602}} | |||
|{{#item:420383}} | |||
|- | |||
|{{#item:62057}} | |||
|{{#item:63594}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:62148}} | |||
|{{#item:63490}} | |||
|- | |||
|{{#item:31725}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:400466}} | |||
|- | |||
|{{#item:19676}} | |||
|- | |||
|{{#item:62276}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41050}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:61444}} | |||
|{{#item:61116}} | |||
|{{#item:90252}} | |||
|- | |||
|{{#item:61296}} | |||
|{{#item:61114}} | |||
|{{#item:90256}} | |||
|- | |||
|{{#item:61731}} | |||
|{{#item:62955}} | |||
|{{#item:90257}} | |||
|- | |||
|{{#item:61753}} | |||
|{{#item:60596}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61758}} | |||
|{{#item:63328}} | |||
|- | |||
|{{#item:400480}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63081}} | |||
|- | |||
|{{#item:61248}} | |||
|- | |||
|{{#item:61105}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41051}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:63782}} | |||
|{{#item:63330}} | |||
|{{#item:90344}} | |||
|- | |||
|{{#item:63783}} | |||
|{{#item:62831}} | |||
|{{#item:90263}} | |||
|- | |||
|{{#item:63786}} | |||
|{{#item:400195}} | |||
|{{#item:90264}} | |||
|- | |||
|{{#item:63789}} | |||
|{{#item:400406}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63791}} | |||
|{{#item:63162}} | |||
|- | |||
|{{#item:63794}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63781}} | |||
|- | |||
|{{#item:63785}} | |||
|- | |||
|{{#item:400596}} | |||
|} | |} | ||
===Others=== | ===Others=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
| Line 630: | Line 889: | ||
<!--T:8--> | <!--T:8--> | ||
===Set Eggs=== | ===Set Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| Line 637: | Line 897: | ||
|{{#item:61175}} | |{{#item:61175}} | ||
|{{#item:61176}} | |{{#item:61176}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41212}} | | colspan="3" |{{#item:41212}} | ||
| Line 642: | Line 903: | ||
|{{#item:61046}} | |{{#item:61046}} | ||
| colspan="2" |{{#item:61047}} | | colspan="2" |{{#item:61047}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41197}} | | colspan="3" |{{#item:41197}} | ||
| Line 648: | Line 910: | ||
|{{#item:61277}} | |{{#item:61277}} | ||
|{{#item:61278}} | |{{#item:61278}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41229}} | | colspan="3" |{{#item:41229}} | ||
| Line 654: | Line 917: | ||
|{{#item:61123}} | |{{#item:61123}} | ||
|{{#item:61124}} | |{{#item:61124}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:9948}} | | colspan="3" |{{#item:9948}} | ||
| Line 660: | Line 924: | ||
|{{#item:420011}} | |{{#item:420011}} | ||
|{{#item:480086}} | |{{#item:480086}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41024}} | | colspan="3" |{{#item:41024}} | ||
| Line 665: | Line 930: | ||
|{{#item:62684}} | |{{#item:62684}} | ||
| colspan="2" |{{#item:90459}} | | colspan="2" |{{#item:90459}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41052}} | |||
|- | |||
|{{#item:61188}} | |||
|{{#item:61189}} | |||
|{{#item:61190}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41053}} | |||
|- | |||
|{{#item:61206}} | |||
|{{#item:61207}} | |||
|{{#item:61208}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41054}} | |||
|- | |||
|{{#item:61219}} | |||
|{{#item:61220}} | |||
|{{#item:61221}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41055}} | |||
|- | |||
| {{#item:480595}} | |||
| {{#item:480596}} | |||
| {{#item:400913}} | |||
|- | |||
| {{#item:400914}} | |||
| {{#item:410440}} | |||
| {{#item:1002240}} | |||
|- | |||
| colspan= "3" | {{#item:1002239}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits