817
edits
(→Monthly Eggs: Added August, September & October Egg) |
|||
| Line 71: | Line 71: | ||
==Be lucky Egg/Box== | ==Be lucky Egg/Box== | ||
===Monthly Eggs=== | ===Monthly Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 298: | Line 299: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62813}} | |{{#item:62813}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41044}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62528}} | |||
|{{#item:63419}} | |||
|{{#item:90215}} | |||
|- | |||
|{{#item:62465}} | |||
|{{#item:62548}} | |||
|{{#item:90061}} | |||
|- | |||
|{{#item:62300}} | |||
|{{#item:31639}} | |||
|{{#item:90318}} | |||
|- | |||
|{{#item:62284}} | |||
|{{#item:61422}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61551}} | |||
|{{#item:62504}} | |||
|- | |||
|{{#item:61381}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:61310}} | |||
|- | |||
|{{#item:61298}} | |||
|- | |||
|{{#item:61378}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41045}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:63801}} | |||
|{{#item:63805}} | |||
|{{#item:480222}} | |||
|- | |||
|{{#item:63818}} | |||
|{{#item:63803}} | |||
|{{#item:90465}} | |||
|- | |||
|{{#item:63816}} | |||
|{{#item:63808}} | |||
|{{#item:90464}} | |||
|- | |||
|{{#item:63815}} | |||
|{{#item:63814}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63813}} | |||
|{{#item:63817}} | |||
|- | |||
|{{#item:63809}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63807}} | |||
|- | |||
|{{#item:63802}} | |||
|- | |||
|{{#item:63780}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41046}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:40352}} | |||
|{{#item:60472}} | |||
|{{#item:20543}} | |||
|- | |||
|{{#item:20183}} | |||
|{{#item:60462}} | |||
|{{#item:20613}} | |||
|- | |||
|{{#item:40396}} | |||
|{{#item:60442}} | |||
|{{#item:480236}} | |||
|- | |||
|{{#item:40393}} | |||
|{{#item:62022}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:40390}} | |||
|{{#item:61408}} | |||
|- | |||
|{{#item:40369}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:40366}} | |||
|- | |||
|{{#item:40173}} | |||
|- | |||
|{{#item:61457}} | |||
|} | |} | ||
edits