893
edits
(→Runes) |
(→Runes) |
||
| Line 858: | Line 858: | ||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | ||
| Rune name || Activation cost | | Rune name || Activation cost | ||
|- | |||
| '''Chilly Daily Life''' || 150 x {{#item:1001217}} <br> 150 x {{#item:1001234}} <br> 50 x {{#item:1001247}} <br> 20 x {{#item:1001246}} <br> 3 x {{#item:300470}} <br> 3 x {{#item:300455}} | |||
|- | |||
| '''Nest''' || 150 x {{#item:1001217}} <br> 50 x {{#item:1001244}} <br> 50 x {{#item:1001245}} <br> 50 x {{#item:1001247}} <br> 3 x {{#item:300456}} <br> 3 x {{#item:300457}} | |||
|- | |||
| '''Snail''' || 250 x {{#item:1001217}} <br> 2 x {{#item:1001236}} <br> 250 x {{#item:1001232}} <br> 1 x {{#item:1001248}} <br> 1 x {{#item:300467}} <br> 1 x {{#item:300473}} | |||
|- | |||
| '''New Recruit''' || 100 x {{#item:1001217}} <br> 100 x {{#item:1001240}} <br> 100 x {{#item:1001241}} <br> 100 x {{#item:1001242}} <br> 100 x {{#item:1001243}} <br> 100 x {{#item:1001239}} <br> 5 x {{#item:300461}} | |||
|- | |||
| '''Hide-and-Seek''' || 250 x {{#item:1001217}} <br> 450 x {{#item:1001233}} <br> 2 x {{#item:1001237}} <br> 1 x {{#item:1001248}} <br> 1 x {{#item:300471}} <br> 3 x {{#item:300468}} | |||
|- | |||
| '''Brawl''' || 150 x {{#item:1001217}} <br> 100 x {{#item:1001231}} <br> 100 x {{#item:1001232}} <br> 100 x {{#item:1001233}} <br> 3 x {{#item:300469}} <br> 3 x {{#item:300466}} | |||
|- | |||
| '''Healing''' || 150 x {{#item:1001217}} <br> 15 x {{#item:1001226}} <br> 20 x {{#item:1001227}} <br> 20 x {{#item:1001228}} <br> 20 x {{#item:1001229}} <br> 3 x {{#item:300462}} <br> 3 x {{#item:300463}} | |||
|- | |||
| '''Jormungand Squad''' || 150 x {{#item:1001217}} <br> 15 x {{#item:1001226}} <br> 10 x {{#item:1001230}} <br> 15 x {{#item:1001238}} <br> 2 x {{#item:300464}} <br> 2 x {{#item:300465}} <br> 2 x {{#item:300459}} <br> 2 x {{#item:300460}} | |||
|- | |||
| '''Sweeper''' || 300 x {{#item:1001217}} <br> 2 x {{#item:1001235}} <br> 350 x {{#item:1001231}} <br> 350 x {{#item:1001232}} <br> 350 x {{#item:1001233}} <br> 350 x {{#item:1001226}} <br> 1 x {{#item:1001248}} <br> 1 x {{#item:300474}} | |||
|- | |||
| '''Ultimate''' || 300 x {{#item:1001217}} <br> 300 x {{#item:1001233}} <br> 300 x {{#item:1001231}} <br> 300 x {{#item:1001232}} <br> 30 x {{#item:1001238}} <br> 1 x {{#item:1001248}} <br> 1 x {{#item:1001251}} <br> 1 x {{#item:300472}} | |||
|- | |||
| '''Glacier Armor A''' || 100 x {{#item:1001217}} <br> 1 x {{#item:1002109}} <br> 1 x {{#item:1002110}} <br> 1 x {{#item:1002111}} <br> 1 x {{#item:1002112}} | |||
|- | |||
| '''Glacier Armor B''' || 100 x {{#item:1001217}} <br> 1 x {{#item:1002113}} <br> 1 x {{#item:1002114}} <br> 1 x {{#item:1002115}} <br> 1 x {{#item:1002116}} | |||
|- | |||
| '''Glacier Guard''' || 100 x {{#item:1001217}} <br> 1 x {{#item:1002117}} <br> 1 x {{#item:1002118}} <br> 1 x {{#item:1002119}} | |||
|} | |} | ||
edits