9
edits
m (Feat: More MVP's) |
m (Feat: More MVP's) |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
| 7 hours ~ 7 hours 10 minutes | | 7 hours ~ 7 hours 10 minutes | ||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | | <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | ||
|- | |||
| {{#mob:1039}} | |||
| 81 | |||
| Dark (Lv. 3) | |||
| Demon | |||
| Large | |||
| prt_maze03; gld_dun03 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes; 8 hours ~ 8 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1157}} | |||
| 85 | |||
| Dark (Lv. 3) | |||
| Demi-Human | |||
| Large | |||
| in_sphinx5 | |||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1980}} | |||
| 85 | |||
| Earth (Lv. 1) | |||
| Demi-Human | |||
| Medium | |||
| ? | |||
| ? | |||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1112}} | |||
| 91 | |||
| Undead (Lv. 1) | |||
| Undead | |||
| Medium | |||
| treasure02 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|} | |} | ||
edits