9
edits
m (Feat: More MVP's) |
m (Feat: More MVP's) |
||
| Line 111: | Line 111: | ||
| moc_fild17 | | moc_fild17 | ||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes | | 2 hours ~ 2 hours 10 minutes | ||
| <span style="color: | | <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | ||
|- | |- | ||
| Line 121: | Line 121: | ||
| gef_dun01 | | gef_dun01 | ||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | | 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | ||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Easy</span> | | <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | ||
|- | |||
| {{#mob:1046}} | |||
| 77 | |||
| Dark (Lv. 3) | |||
| Demon | |||
| Medium | |||
| gef_dun02, gld_dun04 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes; 8 hours ~ 8 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1059}} | |||
| 78 | |||
| Wind (Lv. 4) | |||
| Insect | |||
| Small | |||
| mjolnir_04; gld_dun02 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes; 8 hours ~ 8 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1150}} | |||
| 79 | |||
| Fire (Lv. 3) | |||
| Demon | |||
| Medium | |||
| pay_dun04, gld_dun01 | |||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes; 8 hours ~ 8 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1688}} | |||
| 80 | |||
| Wind (Lv. 3) | |||
| Plant | |||
| Large | |||
| ayo_dun02 | |||
| 7 hours ~ 7 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:green; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|} | |} | ||
edits