869
edits
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
| {{#item:4814}}(6.00%) || {{#item:312697}}(1.44%) || {{#item:4702}}(3.50%) | | {{#item:4814}}(6.00%) || {{#item:312697}}(1.44%) || {{#item:4702}}(3.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:4815}}( | | {{#item:4815}}(7.50%) || {{#item:312698}}(5.60%) || {{#item:4703}}(1.50%) | ||
|- | |- | ||
|{{#item:4843}}(3.00%) | | {{#item:4843}}(3.00%) || {{#item:312699}}(2.96%) || {{#item:4704}}(0.50%) | ||
|{{#item:312699}}(2.96%) | |||
|{{#item:4704}}(0.50%) | |||
|- | |- | ||
| {{#item:4816}}(4.50%) || {{#item:312700}}(1.44%) || {{#item:4710}}(11.50%) | | {{#item:4816}}(4.50%) || {{#item:312700}}(1.44%) || {{#item:4710}}(11.50%) | ||
| Line 42: | Line 40: | ||
| {{#item:4817}}(6.00%) || {{#item:312701}}(5.60%) || {{#item:4711}}(8.00%) | | {{#item:4817}}(6.00%) || {{#item:312701}}(5.60%) || {{#item:4711}}(8.00%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:4818}}( | | {{#item:4818}}(7.50%) || {{#item:312702}}(2.96%) || {{#item:4712}}(3.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:4832}}( | | {{#item:4832}}(7.50%) || {{#item:312703}}(1.44%) || {{#item:4713}}(1.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:4833}}(6.00%) || {{#item:312704}}(5.60%) || {{#item:4714}}(0.50%) | | {{#item:4833}}(6.00%) || {{#item:312704}}(5.60%) || {{#item:4714}}(0.50%) | ||
| Line 52: | Line 50: | ||
| {{#item:4835}}(3.00%) || {{#item:312706}}(1.44%) || {{#item:4741}}(8.00%) | | {{#item:4835}}(3.00%) || {{#item:312706}}(1.44%) || {{#item:4741}}(8.00%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:4869}}( | | {{#item:4869}}(7.50%) || {{#item:312707}}(5.60%) || {{#item:4742}}(3.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:4872}}(6.00%) || {{#item:312708}}(2.96%) || {{#item:4743}}(1.50%) | | {{#item:4872}}(6.00%) || {{#item:312708}}(2.96%) || {{#item:4743}}(1.50%) | ||
| Line 60: | Line 58: | ||
| {{#item:4881}}(3.00%) || {{#item:312710}}(5.60%) || {{#item:4750}}(11.50%) | | {{#item:4881}}(3.00%) || {{#item:312710}}(5.60%) || {{#item:4750}}(11.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312719}}(1. | | {{#item:312719}}(1.60%) || {{#item:312711}}(2.96%) || {{#item:4751}}(8.00%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312729}}(1. | | {{#item:312729}}(1.60%) || {{#item:312712}}(1.44%) || {{#item:4752}}(3.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312739}}(1. | | {{#item:312739}}(1.60%) || {{#item:312713}}(5.60%) || {{#item:4753}}(1.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312749}}(1. | | {{#item:312749}}(1.60%) || {{#item:312714}}(2.96%) || {{#item:4754}}(0.50%) | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312759}}(1. | | {{#item:312759}}(1.60%) || {{#item:312715}}(1.44%) || - | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312769}}(1. | | {{#item:312769}}(1.60%) || {{#item:312716}}(5.60%) || - | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312779}}(1. | | {{#item:312779}}(1.60%) || {{#item:312717}}(2.96%) || - | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312789}}(1. | | {{#item:312789}}(1.60%) || {{#item:312718}}(1.44%) || - | ||
|- | |- | ||
| {{#item:314249}}( | | {{#item:314249}}(1.60%) || {{#item:314243}}(5.60%) || - | ||
|- | |- | ||
| {{#item:314259}}( | | {{#item:314259}}(1.60%) || {{#item:314244}}(2.96%) || - | ||
|- | |- | ||
| - || {{#item:314245}}(1.44%) || - | | - || {{#item:314245}}(1.44%) || - | ||
| Line 89: | Line 87: | ||
|} | |} | ||
==Perfect Enchants Slot 2== | ==Perfect Enchants Slot 2== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
edits