862
edits
(Marked this version for translation) |
No edit summary |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
| {{#item:312789}}(1.75%) || {{#item:312718}}(1.44%) || - | | {{#item:312789}}(1.75%) || {{#item:312718}}(1.44%) || - | ||
|- | |- | ||
| | | {{#item:314249}}(??%) || {{#item:314243}}(5.60%) || - | ||
|- | |- | ||
| | | {{#item:314259}}(??&) || {{#item:314244}}(2.96%) || - | ||
|- | |- | ||
| - || {{#item:314245}}(1.44%) || - | | - || {{#item:314245}}(1.44%) || - | ||
| Line 112: | Line 112: | ||
| {{#item:312789}} || 125x {{#item:1001556}} | | {{#item:312789}} || 125x {{#item:1001556}} | ||
|- | |- | ||
| {{#item:314249}} || 125x {{#item:1001556}} | |||
|- | |||
| {{#item:314259}} || 125x {{#item:1001556}} | |||
|} | |} | ||
edits