16,661
edits
No edit summary |
|||
| Line 242: | Line 242: | ||
<!--T:12--> | <!--T:12--> | ||
= Cash Shop = | = Cash Shop = | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#EEB4B4;" | |||
| colspan="3" |41093 | |||
|- style="background-color:#EEB4B4;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|62337 | |||
|63164 | |||
|20987 | |||
|- | |||
|63233 | |||
|61197 | |||
|63729 | |||
|- | |||
|63234 | |||
|61216 | |||
|90212 | |||
|- | |||
|62973 | |||
|61256 | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|62348 | |||
|63662 | |||
|- | |||
|62277 | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|63517 | |||
|- | |||
|62019 | |||
|- | |||
|63381 | |||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#EEB4B4;" | |- style="background-color:#EEB4B4;" | ||