1,025
edits
| Line 452: | Line 452: | ||
|[[OS / OS-LT Headgears|OS-LT Headgear]]<br>[[Bio 5: The Bed of Honor (Nightmare Biolab)|Bio5 Headgear]]<br>[[Bio 5: The Bed of Honor (Nightmare Biolab)|Zodiac Sign Headgear]] | |[[OS / OS-LT Headgears|OS-LT Headgear]]<br>[[Bio 5: The Bed of Honor (Nightmare Biolab)|Bio5 Headgear]]<br>[[Bio 5: The Bed of Honor (Nightmare Biolab)|Zodiac Sign Headgear]] | ||
|[[Old Glast Heim Challenge Mode|Temporal Circlet]]<br>[[Helms of Faith|Helm of Faith]]<br>[[Tomb of Remorse|Thanatos Helmet]]<br>[[Furious_Equipment#Equipment|Furious Crown]] | |[[Old Glast Heim Challenge Mode|Temporal Circlet]]<br>[[Helms of Faith|Helm of Faith]]<br>[[Tomb of Remorse|Thanatos Helmet]]<br>[[Furious_Equipment#Equipment|Furious Crown]] | ||
|[[Equipment_Crafting#Pirate_Captain's_Coat,_Moan_of_Corruption,_Crown_of_Beelzebub,_Fish_Head_Hat|Crown Of Beelzebub]]<br>[[20_The_Immortal#Isgard_Crowns|Isgard Crowns]]<br>[[Good_and_Evil_Headgears#Headgears|Crown of Good and Evil | |[[Equipment_Crafting#Pirate_Captain's_Coat,_Moan_of_Corruption,_Crown_of_Beelzebub,_Fish_Head_Hat|Crown Of Beelzebub]]<br>[[20_The_Immortal#Isgard_Crowns|Isgard Crowns]]<br>[[Good_and_Evil_Headgears#Headgears|Crown of Good and Evil]] | ||
|[[Varmundt's_Biosphere_Depth_2#Time_Dimensions_Rune_Crowns|Time Dimensions Rune Crown]] | |[[Varmundt's_Biosphere_Depth_2#Time_Dimensions_Rune_Crowns|Time Dimensions Rune Crown]]<br>[[21_Age_of_Heroes#Crowns|Yorscalp Crown of Execution]]|- | ||
|- | |||
|style="background-color: #B0C4DE;"| | |style="background-color: #B0C4DE;"| | ||
|style="background-color: #B0C4DE;"| | |style="background-color: #B0C4DE;"| | ||
| Line 550: | Line 550: | ||
|[[Automatic Equipment (17.2)|Automatic Leg]] | |[[Automatic Equipment (17.2)|Automatic Leg]] | ||
|[[18 Direction of Prayer|Gray Wolf Footgear]]<br>[[Ancient Hero / Great Hero / Hero-LT Boots|Hero Boots-LT]]<br>[[Issgard_Equipment#Snow_Flower_Equipment|Snow Flower Footgear]]<br>[[20_The_Immortal#Glacier_Footgear|Glacier Footgear]] | |[[18 Direction of Prayer|Gray Wolf Footgear]]<br>[[Ancient Hero / Great Hero / Hero-LT Boots|Hero Boots-LT]]<br>[[Issgard_Equipment#Snow_Flower_Equipment|Snow Flower Footgear]]<br>[[20_The_Immortal#Glacier_Footgear|Glacier Footgear]] | ||
|[[Varmundt's Biosphere|Fire Rune Footgear]]<br>[[20_The_Immortal#Dim_Glacier_Footgear|Dim Glacier Footgear]]<br>[[21_Age_of_Heroes#Equipment|Gaebolg | |[[Varmundt's Biosphere|Fire Rune Footgear]]<br>[[20_The_Immortal#Dim_Glacier_Footgear|Dim Glacier Footgear]]<br>[[21_Age_of_Heroes#Equipment|Gaebolg Boots]] | ||
| | |[[21_Age_of_Heroes#Equipment|Yorscalp Boots]] | ||
|- | |- | ||
|style="background-color: #B0C4DE;"| | |style="background-color: #B0C4DE;"| | ||
edits