2,549
edits
(→Sage) |
|||
| Line 520: | Line 520: | ||
|style="text-align: center;" | 1 | |style="text-align: center;" | 1 | ||
|style="text-align: center; background:#ffffcc"| Active | |style="text-align: center; background:#ffffcc"| Active | ||
|} | |||
===Skill Descriptions=== | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 100%;text-align:center;" | |||
|- | |||
! colspan="3" | Sage Skills Specific Details | |||
|- | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:274}} | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:275}} | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:276}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:277}} | |||
| {{#skillDesc:278}} | |||
| {{#skillDesc:279}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:280}} | |||
| {{#skillDesc:281}} | |||
| {{#skillDesc:282}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:283}} | |||
| {{#skillDesc:284}} | |||
| {{#skillDesc:285}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:286}} | |||
| {{#skillDesc:287}} | |||
| {{#skillDesc:288}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:289}} | |||
| {{#skillDesc:290}} | |||
| {{#skillDesc:93}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:90}} | |||
| colspan="2" | {{#skillDesc:91}} | |||
|- | |||
! colspan="3" | Quest Skills | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:1008}} | |||
| {{#skillDesc:1017}} | |||
| {{#skillDesc:1018}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:1019}} | |||
| colspan="2" | {{#skillDesc:1007}} | |||
|} | |} | ||
edits