2,549
edits
| Line 245: | Line 245: | ||
|style="text-align: center;" | 1 | |style="text-align: center;" | 1 | ||
|style="text-align: center; background:#ccffff"| Defensive | |style="text-align: center; background:#ccffff"| Defensive | ||
|} | |||
===Skill Descriptions=== | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 100%;text-align:center;" | |||
|- | |||
! colspan="3" | Specific Skill Details | |||
|- | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:9}} | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:10}} | |||
| style="width:30%;"| {{#skillDesc:11}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:12}} | |||
| {{#skillDesc:13}} | |||
| {{#skillDesc:14}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:15}} | |||
| {{#skillDesc:16}} | |||
| {{#skillDesc:17}} | |||
|- | |||
| {{#skillDesc:18}} | |||
| {{#skillDesc:19}} | |||
| {{#skillDesc:20}} | |||
|- | |||
| colspan="3" | {{#skillDesc:21}} | |||
|- | |||
! colspan="3" | Quest Skills | |||
|- | |||
| colspan="3" |{{#skillDesc:157}} | |||
|} | |} | ||
edits