298
edits
AcidMembrane (talk | contribs) |
AcidMembrane (talk | contribs) |
||
| Line 578: | Line 578: | ||
|49.5m | |49.5m | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|jor_root1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|20.5m | |||
|- | |||
| | |||
|jor_root2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|24m | |||
|- | |||
|Deep Root Cave | |||
|{{#navi:jor_root3}} | |{{#navi:jor_root3}} | ||
| | | | ||
edits