205
edits
m (→Questions) |
m (→Costume Stones) |
||
| Line 332: | Line 332: | ||
| Mid || {{#item:1000670}} | | Mid || {{#item:1000670}} | ||
|- | |- | ||
| Low || {{#item:1000671}} | | rowspan="2" | Low || {{#item:1000671}} | ||
|- | |||
| {{#item:1000303}} (if you don't need the 0.5s FCT Decrease) | |||
|- | |- | ||
| Garment || {{#item:1001737}} | | Garment || {{#item:1001737}} | ||
edits