16,089
edits
| Line 10: | Line 10: | ||
|- style="background-color:#fef6e7; text-align: center;" | |- style="background-color:#fef6e7; text-align: center;" | ||
| style="width: 20%; text-align: center;" | <span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">Hazel</span> | | style="width: 20%; text-align: center;" | <span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">Hazel</span> | ||
| | | colspan="2" style="width: 20%; text-align: center;" | <span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">Ima</span> | ||
|- | |- | ||
| [[File:Hazel.png]] | | [[File:Hazel.png]] | ||
| [[File:Ima.png]] | | colspan="2" | [[File:Ima.png]] | ||
| [[File:Nellie.png]] | |- | ||
| [[File:Nettie.png]] | |<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">Nellie</span> | ||
| [[File:Rinze.png]] | |<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">Netty</span> | ||
|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">Rinze</span> | |||
|- | |||
|[[File:Nellie.png]] | |||
|[[File:Nettie.png]] | |||
|[[File:Rinze.png]] | |||
|} | |} | ||