Christmas Event 2023: Difference between revisions

 
(14 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 101: Line 101:
{| class="wikitable" style="width: 100%;text-align:center;background-color:#B9DBB6;"
{| class="wikitable" style="width: 100%;text-align:center;background-color:#B9DBB6;"
|-
|-
|{{#item:31550}}
|{{#item:20415}}
|{{#item:31810}}
|{{#item:31810}}
|{{#item:31939}}
|{{#item:31939}}
Line 131: Line 131:
| {{#item:19681}}
| {{#item:19681}}
| {{#item:31437}}
| {{#item:31437}}
|{{#item:18553}}
| rowspan="2" |{{#item:31813}}
|-  
|-  
| {{#item:31798}}
| {{#item:31798}}
Line 137: Line 137:
| {{#item:31620}}
| {{#item:31620}}
| {{#item:400232}}
| {{#item:400232}}
|{{#item:31813}}
|-
|-
|{{#item:410054}}
|{{#item:410054}}
Line 144: Line 143:
|{{#item:20032}}
|{{#item:20032}}
|{{#item:31132}}
|{{#item:31132}}
|}
==Cash Shop==
{|class="wikitable" style="width: 80%;background-color:#B9DBB6;text-align:center;"
|-
|{{#item:41120}}
|{{#item:41121}}
|{{#item:41123}}
|{{#item:41124}}
|-
|{{#item:41126}}
|{{#item:41127}}
|{{#item:41129}}
|{{#item:41130}}
|-
|{{#item:41132}}
|{{#item:41133}}
|}
|}