14,288
edits
No edit summary |
|||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 97: | Line 97: | ||
| {{#skillDesc:2592}} | | {{#skillDesc:2592}} | ||
| colspan="2" | {{#skillDesc:2593}} | | colspan="2" | {{#skillDesc:2593}} | ||
|} | |||
==Sky Emperor== | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 90%;text-align:center;" | |||
|- style="background-color:#FCF1FF;" | |||
| colspan="3" | Skills | |||
|- | |||
|{{#skillDesc:5463}} | |||
|{{#skillDesc:5464}} | |||
|{{#skillDesc:5465}} | |||
|- | |||
|{{#skillDesc:5466}} | |||
|{{#skillDesc:5467}} | |||
|{{#skillDesc:5468}} | |||
|- | |||
|{{#skillDesc:5469}} | |||
|{{#skillDesc:5470}} | |||
|{{#skillDesc:5471}} | |||
|- | |||
|{{#skillDesc:5472}} | |||
|{{#skillDesc:5473}} | |||
|{{#skillDesc:5474}} | |||
|- | |||
|{{#skillDesc:5475}} | |||
|} | |} |