Rune Tablet System: Difference between revisions

Line 963: Line 963:
|-
|-
| '''Night Market BeBe''' || 100 x {{#item:919}} <br> 100 x {{#item:517}} <br> 10 x {{#item:627}} <br> 5 x {{#item:1010}} <br> 3 x {{#item:4017}}
| '''Night Market BeBe''' || 100 x {{#item:919}} <br> 100 x {{#item:517}} <br> 10 x {{#item:627}} <br> 5 x {{#item:1010}} <br> 3 x {{#item:4017}}
|-
| '''Night Market Coco''' || 150 x {{#item:1026}} <br> 50 x {{#item:914}} <br> 50 x {{#item:919}} <br> 20 x {{#item:516}} <br> 3 x {{#item:4041}}
|-
| '''Playing Rocker''' || 30 x {{#item:940}} <br> 10 x {{#item:721}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 1 x {{#item:4021}}
|-
| '''Singing Vocalist''' || 30 x {{#item:940}} <br> 10 x {{#item:721}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 1 x {{#item:4211}}
|-
|-
| '''Night Market Poring''' || 100 x {{#item:909}} <br> 35 x {{#item:938}} <br> 5 x {{#item:512}} <br> 3 x {{#item:619}} <br> 3 x {{#item:4001}}
| '''Night Market Poring''' || 100 x {{#item:909}} <br> 35 x {{#item:938}} <br> 5 x {{#item:512}} <br> 3 x {{#item:619}} <br> 3 x {{#item:4001}}
Line 972: Line 978:
| '''Night Market Food''' || 5 x {{#item:1100009}} <br> 5 x {{#item:1100010}} <br> 5 x {{#item:1100011}} <br> 5 x {{#item:1100012}}
| '''Night Market Food''' || 5 x {{#item:1100009}} <br> 5 x {{#item:1100010}} <br> 5 x {{#item:1100011}} <br> 5 x {{#item:1100012}}
|-
|-
| '''Night Market Coco''' || 150 x {{#item:1026}} <br> 50 x {{#item:914}} <br> 50 x {{#item:919}} <br> 20 x {{#item:516}} <br> 3 x {{#item:4041}}
| '''Cheerful Stainer''' || 30 x {{#item:1013}} <br> 30 x {{#item:910}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 1 x {{#item:4039}}
|-
| '''Humming Hornet''' || 30 x {{#item:939}} <br> 20 x {{#item:601}} <br> 5 x {{#item:518}} <br> 1 x {{#item:4019}}
|-
| '''Spectator Ambernite''' || 30 x {{#item:946}} <br> 20 x {{#item:935}} <br> 30 x {{#item:910}} <br> 1 x {{#item:4032}}
|-
| '''Attention-Grabbing Roda Frog''' || 30 x {{#item:918}} <br> 10 x {{#item:908}} <br> 5 x {{#item:511}} <br> 1 x {{#item:4014}}
|}
|}


893

edits