16,753
edits
| Line 191: | Line 191: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#B7CDEC;" | |- style="background-color:#B7CDEC;" | ||
| | | colspan="3" |Random upgrade | ||
|Materials | |Materials | ||
|Zeny | |Zeny | ||
| colspan="3" |Perfect upgrade | |||
|Materials | |||
|Zeny | |||
|- | |||
| rowspan="2" |312749 | |||
| rowspan="2" |→ | |||
|312750 | |||
| rowspan="2" |40x 1001556 | |||
60x 1002012 | |||
80x 1002013 | |||
| rowspan="2" |35,000,000 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|312751 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |312750 | |||
| rowspan="2" |→ | |||
|312751 | |||
| rowspan="2" |50x 1001556 | |||
80x 1002012 | |||
100x 1002013 | |||
30x 1002333 | |||
| rowspan="2" |40,000,000 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|312752 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |312752 | |||
| rowspan="2" |→ | |||
|312752 | |||
| rowspan="2" |65x 1001556 | |||
100x 1002012 | |||
120x 1002013 | |||
30x 1002334 | |||
| rowspan="2" |45,000,000 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|312753 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||