16,753
edits
| Line 187: | Line 187: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:314259}} | |{{#item:314259}} | ||
|} | |||
===Upgrade Enchant Slot 2=== | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#B7CDEC;" | |||
|2nd Slot Enchant | |||
|Materials | |||
|Zeny | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||