9
edits
m (Feat: More MVP's) |
m (Feat: More MVP's) |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | | 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | ||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | | <span style="color:orange; font-weight:bold;">Medium</span> | ||
|- | |||
| {{#mob:1159}} | |||
| 71 | |||
| Neutral (Lv. 3) | |||
| Brute | |||
| Large | |||
| moc_fild17 | |||
| 2 hours ~ 2 hours 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|- | |||
| {{#mob:1389}} | |||
| 75 | |||
| Dark (Lv. 4) | |||
| Demon | |||
| Large | |||
| gef_dun01 | |||
| 1 hour ~ 1 hour 10 minutes | |||
| <span style="color:orange; font-weight:bold;">Easy</span> | |||
|} | |} | ||
edits