Alitea: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 102: Line 102:
| {{#skillDesc:6583}}
| {{#skillDesc:6583}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6584}}
| {{#skillDesc:6585}}
| {{#skillDesc:6585}}
| {{#skillDesc:6586}}
| {{#skillDesc:6586}}
| {{#skillDesc:6587}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6587}}
| {{#skillDesc:6588}}
| {{#skillDesc:6588}}
| {{#skillDesc:6589}}
|-
| {{#skillDesc:6590}}
| {{#skillDesc:6590}}
| {{#skillDesc:6591}}
| {{#skillDesc:6591}}
|-
| {{#skillDesc:6592}}
| {{#skillDesc:6592}}
|-
| {{#skillDesc:6593}}
| {{#skillDesc:6593}}
| {{#skillDesc:6594}}
| {{#skillDesc:6594}}
|-
| {{#skillDesc:6595}}
| {{#skillDesc:6595}}
|-
| {{#skillDesc:6596}}
| {{#skillDesc:6596}}
| {{#skillDesc:6597}}
| {{#skillDesc:6597}}
| {{#skillDesc:6598}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6599}}
| {{#skillDesc:6599}}
| {{#skillDesc:6600}}
| {{#skillDesc:6601}}
| {{#skillDesc:6601}}
| {{#skillDesc:6602}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6602}}
| {{#skillDesc:6603}}
| {{#skillDesc:6603}}
| {{#skillDesc:6604}}
| {{#skillDesc:6604}}
| {{#skillDesc:6605}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6605}}
| {{#skillDesc:6606}}
| {{#skillDesc:6606}}
| {{#skillDesc:6607}}
| {{#skillDesc:6607}}
|-
|-
|}
|}