Alitea: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
Line 82: Line 82:
| {{#skillDesc:6572}}
| {{#skillDesc:6572}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6573}}
| colspan="3" | {{#skillDesc:6573}}
| colspan="2" | {{#skillDesc:6574}}
|}
|}
==Alitea==
==Alitea==
Line 104: Line 103:
| {{#skillDesc:6585}}
| {{#skillDesc:6585}}
| {{#skillDesc:6586}}
| {{#skillDesc:6586}}
| {{#skillDesc:6587}}
| {{#skillDesc:6588}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6588}}
| {{#skillDesc:6590}}
| {{#skillDesc:6590}}
| {{#skillDesc:6591}}
| {{#skillDesc:6591}}
| {{#skillDesc:6592}}
|-
|-
| {{#skillDesc:6592}}
| {{#skillDesc:6593}}
| {{#skillDesc:6594}}
| {{#skillDesc:6594}}
|-
| {{#skillDesc:6595}}
| {{#skillDesc:6595}}
| {{#skillDesc:6596}}
| {{#skillDesc:6596}}
|-
| {{#skillDesc:6597}}
| {{#skillDesc:6597}}
|-
| {{#skillDesc:6599}}
| {{#skillDesc:6599}}
| {{#skillDesc:6601}}
| {{#skillDesc:6601}}
|-
| {{#skillDesc:6602}}
| {{#skillDesc:6602}}
|-
| {{#skillDesc:6603}}
| {{#skillDesc:6603}}
| {{#skillDesc:6604}}
| {{#skillDesc:6604}}
|-
| {{#skillDesc:6605}}
| {{#skillDesc:6605}}
|-
| {{#skillDesc:6606}}
| {{#skillDesc:6606}}
| {{#skillDesc:6607}}
| {{#skillDesc:6607}}
|-
|-
|}
|}

Navigation menu