817
edits
(→Seasonal Eggs: Added Pride Egg) |
(→Set Eggs: Added Panther, Qiqi, and Saya Set Eggs) |
||
| Line 663: | Line 663: | ||
<!--T:8--> | <!--T:8--> | ||
===Set Eggs=== | ===Set Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| Line 670: | Line 671: | ||
|{{#item:61175}} | |{{#item:61175}} | ||
|{{#item:61176}} | |{{#item:61176}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41212}} | | colspan="3" |{{#item:41212}} | ||
| Line 675: | Line 677: | ||
|{{#item:61046}} | |{{#item:61046}} | ||
| colspan="2" |{{#item:61047}} | | colspan="2" |{{#item:61047}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41197}} | | colspan="3" |{{#item:41197}} | ||
| Line 681: | Line 684: | ||
|{{#item:61277}} | |{{#item:61277}} | ||
|{{#item:61278}} | |{{#item:61278}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41229}} | | colspan="3" |{{#item:41229}} | ||
| Line 687: | Line 691: | ||
|{{#item:61123}} | |{{#item:61123}} | ||
|{{#item:61124}} | |{{#item:61124}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:9948}} | | colspan="3" |{{#item:9948}} | ||
| Line 693: | Line 698: | ||
|{{#item:420011}} | |{{#item:420011}} | ||
|{{#item:480086}} | |{{#item:480086}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41024}} | | colspan="3" |{{#item:41024}} | ||
| Line 698: | Line 704: | ||
|{{#item:62684}} | |{{#item:62684}} | ||
| colspan="2" |{{#item:90459}} | | colspan="2" |{{#item:90459}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41052}} | |||
|- | |||
|{{#item:61188}} | |||
|{{#item:61189}} | |||
|{{#item:61190}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41053}} | |||
|- | |||
|{{#item:61206}} | |||
|{{#item:61207}} | |||
|{{#item:61208}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41054}} | |||
|- | |||
|{{#item:61219}} | |||
|{{#item:61220}} | |||
|{{#item:61221}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits