817
edits
(→Set Eggs: Added Panther, Qiqi, and Saya Set Eggs) |
(→Seasonal Eggs: Added Summer and Food Egg) |
||
| Line 262: | Line 262: | ||
<!--T:6--> | <!--T:6--> | ||
===Seasonal Eggs=== | ===Seasonal Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 285: | Line 286: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:400414}} | | {{#item:400414}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41260}} | | colspan="3" |{{#item:41260}} | ||
| Line 307: | Line 309: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62085}} | |{{#item:62085}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41011}} | | colspan="3" |{{#item:41011}} | ||
| Line 341: | Line 344: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63232}} | |{{#item:63232}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41012}} | | colspan="3" |{{#item:41012}} | ||
| Line 375: | Line 379: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62409}} | |{{#item:62409}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41016}} | | colspan="3" |{{#item:41016}} | ||
| Line 409: | Line 414: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:60818}} | |{{#item:60818}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41030}} | | colspan="3" |{{#item:41030}} | ||
| Line 443: | Line 449: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:400313}} | |{{#item:400313}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41029}} | | colspan="3" |{{#item:41029}} | ||
| Line 477: | Line 484: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62273}} | |{{#item:62273}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41028}} | | colspan="3" |{{#item:41028}} | ||
| Line 511: | Line 519: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63404}} | |{{#item:63404}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41215}} | | colspan="3" |{{#item:41215}} | ||
| Line 545: | Line 554: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:60954}} | |{{#item:60954}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41214}} | | colspan="3" |{{#item:41214}} | ||
| Line 579: | Line 589: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63085}} | |{{#item:63085}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41049}} | | colspan="3" |{{#item:41049}} | ||
| Line 613: | Line 624: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62276}} | |{{#item:62276}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41050}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:61444}} | |||
|{{#item:61116}} | |||
|{{#item:90252}} | |||
|- | |||
|{{#item:61296}} | |||
|{{#item:61114}} | |||
|{{#item:90256}} | |||
|- | |||
|{{#item:61731}} | |||
|{{#item:62955}} | |||
|{{#item:90257}} | |||
|- | |||
|{{#item:61753}} | |||
|{{#item:60596}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61758}} | |||
|{{#item:63328}} | |||
|- | |||
|{{#item:400480}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63081}} | |||
|- | |||
|{{#item:61248}} | |||
|- | |||
|{{#item:61105}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41051}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:63782}} | |||
|{{#item:63330}} | |||
|{{#item:90344}} | |||
|- | |||
|{{#item:63783}} | |||
|{{#item:62831}} | |||
|{{#item:90263}} | |||
|- | |||
|{{#item:63786}} | |||
|{{#item:400195}} | |||
|{{#item:90264}} | |||
|- | |||
|{{#item:63789}} | |||
|{{#item:400406}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63791}} | |||
|{{#item:63162}} | |||
|- | |||
|{{#item:63794}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63781}} | |||
|- | |||
|{{#item:63785}} | |||
|- | |||
|{{#item:400596}} | |||
|} | |} | ||
edits