16,089
edits
(Marked this version for translation) |
|||
| Line 78: | Line 78: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 100%; text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 100%; text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan="2" | | | colspan="2" | 2024 | ||
|- | |- | ||
| {{#item:31432}} || {{#item:31905}} | | {{#item:31432}} || {{#item:31905}} | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:60803}} || {{#item:400558}} | | {{#item:60803}} || {{#item:400558}} | ||
|- | |||
| colspan="2" |2025 | |||
|- | |||
|'''61733''' | |||
|'''61987''' | |||
|- | |||
|'''62453''' | |||
|'''62753''' | |||
|- | |||
|'''62486''' | |||
|'''31558''' | |||
|- | |||
|'''31788''' | |||
|'''61520''' | |||
|- | |||
|'''63439''' | |||
|'''64347''' | |||
|} | |} | ||