Biolab Gear: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 358: | Line 358: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:6470 |Blood Thirst}} | |{{#item:6470 |Blood Thirst}} | ||
|- | |||
|{{#item:6469| Warrior's Will}} | |{{#item:6469| Warrior's Will}} | ||
|} | |} |
Line 358: | Line 358: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:6470 |Blood Thirst}} | |{{#item:6470 |Blood Thirst}} | ||
|- | |||
|{{#item:6469| Warrior's Will}} | |{{#item:6469| Warrior's Will}} | ||
|} | |} |