1,486
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| {{#skillDesc:6572}} | | {{#skillDesc:6572}} | ||
|- | |- | ||
| colspan="3" | {{#skillDesc:6573}} | |||
| colspan=" | |||
|} | |} | ||
==Alitea== | ==Alitea== | ||
| Line 104: | Line 103: | ||
| {{#skillDesc:6585}} | | {{#skillDesc:6585}} | ||
| {{#skillDesc:6586}} | | {{#skillDesc:6586}} | ||
| {{#skillDesc: | | {{#skillDesc:6588}} | ||
|- | |- | ||
| {{#skillDesc:6590}} | | {{#skillDesc:6590}} | ||
| {{#skillDesc:6591}} | | {{#skillDesc:6591}} | ||
| {{#skillDesc:6592}} | |||
|- | |- | ||
| {{#skillDesc:6594}} | | {{#skillDesc:6594}} | ||
| {{#skillDesc:6595}} | | {{#skillDesc:6595}} | ||
| {{#skillDesc:6596}} | | {{#skillDesc:6596}} | ||
|- | |||
| {{#skillDesc:6597}} | | {{#skillDesc:6597}} | ||
| {{#skillDesc:6599}} | | {{#skillDesc:6599}} | ||
| {{#skillDesc:6601}} | | {{#skillDesc:6601}} | ||
|- | |||
| {{#skillDesc:6602}} | | {{#skillDesc:6602}} | ||
| {{#skillDesc:6603}} | | {{#skillDesc:6603}} | ||
| {{#skillDesc:6604}} | | {{#skillDesc:6604}} | ||
|- | |||
| {{#skillDesc:6605}} | | {{#skillDesc:6605}} | ||
| {{#skillDesc:6606}} | | {{#skillDesc:6606}} | ||
| {{#skillDesc:6607}} | | {{#skillDesc:6607}} | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||