16,089
edits
| Line 234: | Line 234: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |||
{| class="wikitable" style="width: 80%;text-align:center;" | |||
| colspan="3" | '''41270''' | |||
|- style="background-color:#B9DBB6;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|'''19686''' | |||
|'''63688''' | |||
|'''20571''' | |||
|- | |||
|'''20143''' | |||
|'''62875''' | |||
|'''480487''' | |||
|- | |||
|'''20235''' | |||
|'''62558''' | |||
|'''480521''' | |||
|- | |||
|'''31902''' | |||
|'''62622''' | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|'''61549''' | |||
|'''63449''' | |||
|- | |||
|'''62850''' | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|'''62936''' | |||
|- | |||
|'''62937''' | |||
|- | |||
|'''62963''' | |||
|} | |} | ||