16,089
edits
| Line 195: | Line 195: | ||
==Cash Shop== | ==Cash Shop== | ||
{|class="wikitable" style="width: 80%;text-align:center;" | {|class="wikitable" style="width: 80%;text-align:center;" | ||
|- style="background-color:#B9DBB6;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41016}} | | colspan="3" | {{#item:41016}} | ||
|- style="background-color:#B9DBB6;" | |- style="background-color:#B9DBB6;" | ||
| Line 236: | Line 237: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 80%;text-align:center;" | {| class="wikitable" style="width: 80%;text-align:center;" | ||
| colspan="3" | | |- style="background-color:#B9DBB6;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41270}} | |||
|- style="background-color:#B9DBB6;" | |- style="background-color:#B9DBB6;" | ||
|Common | |Common | ||
| Line 242: | Line 244: | ||
|Rare | |Rare | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:19686}} | ||
| | |{{#item:63688}} | ||
| | |{{#item:20571}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:20143}} | ||
| | |{{#item:62875}} | ||
| | |{{#item:480487}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:20235}} | ||
| | |{{#item:62558}} | ||
| | |{{#item:480521}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:31902}} | ||
| | |{{#item:62622}} | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:61549}} | ||
| | |{{#item:63449}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:62850}} | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:62936}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:62937}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:62963}} | ||
|} | |} | ||