252
edits
Cannon Meat (talk | contribs) mNo edit summary |
Cannon Meat (talk | contribs) |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
* Coins can be spent at our NPC [[Board_Quests#Special_Instance_Shop| Doil]] in {{#navi:main_office|124|48}}. | * Coins can be spent at our NPC [[Board_Quests#Special_Instance_Shop| Doil]] in {{#navi:main_office|124|48}}. | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed"; | ||
|- style="background-color:# | |- style="background-color: #E1C7C1; text-align: center;" | ||
| Floor | Coins | | Floor || Coins || Boxes | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || 1 || 0 | ||
|- | |||
| 20 || 2 || 0 | |||
|- | |||
| 24 || 3 || 0 | |||
|- | |||
| 25 || 4 || 1 | |||
|- | |||
| 27 || 5 || 1 | |||
|- | |||
| 29 || 6 || 1 | |||
|- | |||
| 31 || 7 || 1 | |||
|- | |||
| 33 || 8 || 1 | |||
|- | |||
| 34 || 9 || 1 | |||
|- | |||
| 35 || 10 || 2 | |||
|- | |||
| 36 || 11 || 2 | |||
|- | |||
| 37 || 12 || 2 | |||
|- | |||
| 38 || 13 || 2 | |||
|- | |||
| 39 || 14 || 2 | |||
|- | |||
| 40 || 15 || 2 | |||
|- | |||
| 41 || 16 || 2 | |||
|- | |||
| 42 || 17 || 2 | |||
|- | |||
| 43 || 18 || 2 | |||
|- | |||
| 44 || 19 || 2 | |||
|- | |||
| 45 || 20 || 3 | |||
|- | |||
| 46 || 21 || 3 | |||
|- | |||
| 47 || 22 || 3 | |||
|- | |||
| 48 || 23 || 3 | |||
|- | |||
| 49 || 24 || 3 | |||
|- | |||
| 50 || 25 || 3 | |||
|- | |||
| 51 || 26 || 3 | |||
|- | |||
| 52 || 27 || 3 | |||
|- | |||
| 53 || 28 || 3 | |||
|- | |||
| 54 || 29 || 3 | |||
|- | |||
| 55 || 30 || 4 | |||
|- | |||
| 56 || 32 || 4 | |||
|- | |||
| 57 || 34 || 4 | |||
|- | |||
| 58 || 36 || 4 | |||
|- | |||
| 59 || 38 || 4 | |||
|- | |||
| 60 || 40 || 4 | |||
|- | |||
| 61 || 42 || 4 | |||
|- | |||
| 62 || 44 || 4 | |||
|- | |||
| 63 || 46 || 4 | |||
|- | |||
| 64 || 48 || 4 | |||
|- | |||
| 65 || 50 || 5 | |||
|- | |||
| 66 || 52 || 5 | |||
|- | |||
| 67 || 54 || 5 | |||
|- | |||
| 68 || 56 || 5 | |||
|- | |||
| 69 || 58 || 5 | |||
|- | |||
| 70 || 60 || 5 | |||
|- | |||
| 71 || 62 || 5 | |||
|- | |||
| 72 || 64 || 5 | |||
|- | |||
| 73 || 66 || 5 | |||
|- | |||
| 74 || 68 || 5 | |||
|- | |||
| 75 || 80 || 6 | |||
|- | |||
| 76 || 82 || 6 | |||
|- | |||
| 77 || 84 || 6 | |||
|- | |||
| 78 || 86 || 6 | |||
|- | |||
| 79 || 88 || 6 | |||
|- | |||
| 80 || 90 || 6 | |||
|- | |||
| 81 || 92 || 6 | |||
|- | |||
| 82 || 94 || 6 | |||
|- | |||
| 83 || 96 || 6 | |||
|- | |||
| 84 || 98 || 6 | |||
|- | |||
| 85 || 105 || 7 | |||
|- | |||
| 86 || 107 || 7 | |||
|- | |||
| 87 || 110 || 7 | |||
|- | |||
| 88 || 112 || 7 | |||
|- | |||
| 89 || 115 || 7 | |||
|- | |||
| 90 || 117 || 7 | |||
|- | |||
| 91 || 120 || 7 | |||
|- | |||
| 92 || 122 || 7 | |||
|- | |||
| 93 || 125 || 7 | |||
|- | |||
| 94 || 127 || 7 | |||
|- | |||
| 95 || 130 || 8 | |||
|- | |||
| 96 || 134 || 8 | |||
|- | |||
| 97 || 138 || 8 | |||
|- | |||
| 98 || 142 || 8 | |||
|- | |||
| 99 || 146 || 8 | |||
|- | |||
| 100 || 150 || 8 | |||
== Changelog == | == Changelog == | ||