4,016
edits
Schuuuubiiii (talk | contribs) |
Schuuuubiiii (talk | contribs) m (→Wind Hawk) |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 359: | Line 359: | ||
=== Wind Hawk === | === Wind Hawk === | ||
Stats | |||
{| style="border:1px;" | |||
| text-align:center;" | <b>Basic Stats:</b> | |||
{| class="wikitable" style="font-size:smaller;background:transparent;" | |||
|- | |||
! Stat | |||
! Value | |||
|- | |||
| STR | |||
| 35 | |||
|- | |||
| AGI | |||
| 100 | |||
|- | |||
| VIT | |||
| 100 | |||
|- | |||
| INT | |||
| 60 | |||
|- | |||
| DEX | |||
| 130 | |||
|- | |||
| LUK | |||
| 120 | |||
|} | |||
| text-align:center;" | <b>Trait Stats:</b> | |||
{| class="wikitable" style="font-size:smaller;background:transparent;" | |||
|- | |||
! Stat | |||
! Value | |||
|- | |||
| POW | |||
| 100 | |||
|- | |||
| STA | |||
| 0 | |||
|- | |||
| WIS | |||
| 72 | |||
|- | |||
| SPL | |||
| 0 | |||
|- | |||
| CON | |||
| 47 | |||
|- | |||
| CRT | |||
| 100 | |||
|} | |||
|} | |||
=== Arch Mage === | === Arch Mage === | ||
=== Biolo === | === Biolo === | ||
edits