Automatic Equipment (17.2): Difference between revisions

Line 397: Line 397:
|style="text-align:left;"|{{#item:310105}}
|style="text-align:left;"|{{#item:310105}}
| style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310105}}
| style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310105}}
|rowspan=7|
|rowspan=8|
{{#item:450127}}<br>
{{#item:450127}}<br>
{{#item:450128}}
{{#item:450128}}
Line 429: Line 429:
|style="text-align:left;"|{{#item:310111}}
|style="text-align:left;"|{{#item:310111}}
| style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310111}}
| style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310111}}
|-
|style="text-align:left;"|{{#item:1000140}}
|style="text-align:left;"|{{#item:310117}}
| style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310117}}
|-
|-
|style="text-align:left;"|{{#item:1000135}}
|style="text-align:left;"|{{#item:1000135}}
Line 458: Line 462:
{{#item:490024}}<br>
{{#item:490024}}<br>
{{#item:490026}}
{{#item:490026}}
|-
|style="text-align:left;"|{{#item:1000140}}
|style="text-align:left;"|{{#item:310117}}
| style="text-align: left;"|{{#itemDesc:310117}}
|
{{#item:490025}}<br>
{{#item:490027}}
|-
|-
|style="text-align:left;"|{{#item:1000141}}
|style="text-align:left;"|{{#item:1000141}}