16,753
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|Base Item refine +10 till +20 | |Base Item refine +10 till +20 | ||
| rowspan="20" | + | | rowspan="20" | + | ||
| rowspan="20" | | |Items you need | ||
200x {{#item:1001996}} <br> | | rowspan="20" |= | ||
|Result item | |||
|- | |||
|{{#item:600056}} | |||
| rowspan="19" |200x {{#item:1001996}} <br> | |||
15x {{#item:1002007}} <br> | 15x {{#item:1002007}} <br> | ||
10x {{#item:1002008}} <br> | 10x {{#item:1002008}} <br> | ||
5x {{#item:1002009}} <br> | 5x {{#item:1002009}} <br> | ||
5x {{#item:1002331}} | 5x {{#item:1002331}} | ||
|{{#item:600071}} | |{{#item:600071}} | ||
|- | |- | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
|{{#item:550174}} | |{{#item:550174}} | ||
|{{#item:550178}} | |{{#item:550178}} | ||
|- | |||
| colspan="5" | | |||
|- | |||
|Base Item refine +10 till +20 | |||
| rowspan="15" | + | |||
|Items you need | |||
| rowspan="15" |= | |||
|Result item | |||
|- | |||
|'''630059''' | |||
| rowspan="14" |10x '''1001556''' | |||
200x {{#item:1001996}} <br> | |||
15x {{#item:1002007}} <br> | |||
10x {{#item:1002008}} <br> | |||
5x {{#item:1002009}} <br> | |||
10x {{#item:1002331}} | |||
|'''630060''' | |||
|- | |||
|'''530071''' | |||
|'''530074''' | |||
|- | |||
|'''700117''' | |||
|'''700121''' | |||
|- | |||
|'''500119''' | |||
|'''500120''' | |||
|- | |||
|'''640051''' | |||
|'''640067''' | |||
|- | |||
|'''540109''' | |||
|'''540114''' | |||
|- | |||
|'''810048''' | |||
|'''840039''' | |||
|- | |||
|'''540109''' | |||
|'''540115''' | |||
|- | |||
|'''590081''' | |||
|'''590111''' | |||
|- | |||
|'''610084''' | |||
|'''610089''' | |||
|- | |||
|'''540109''' | |||
|'''540119''' | |||
|- | |||
|'''570086''' | |||
|'''570090''' | |||
|- | |||
|'''580086''' | |||
|'''580090''' | |||
|- | |||
|'''590081''' | |||
|'''590112''' | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;width: 100%;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;width: 100%;" | ||
| Line 132: | Line 188: | ||
|{{#itemDesc:550174}} | |{{#itemDesc:550174}} | ||
|{{#itemDesc:550178}} | |{{#itemDesc:550178}} | ||
|- | |||
|'''630059''' | |||
|'''630060''' | |||
|- | |||
|'''530071''' | |||
|'''530074''' | |||
|- | |||
|'''700117''' | |||
|'''700121''' | |||
|- | |||
|'''500119''' | |||
|'''500120''' | |||
|- | |||
|'''640051''' | |||
|'''640067''' | |||
|- | |||
|'''540109''' | |||
|'''540114''' | |||
|- | |||
|'''810048''' | |||
|'''840039''' | |||
|- | |||
|'''540109''' | |||
|'''540115''' | |||
|- | |||
|'''590081''' | |||
|'''590111''' | |||
|- | |||
|'''610084''' | |||
|'''610089''' | |||
|- | |||
|'''540109''' | |||
|'''540119''' | |||
|- | |||
|'''570086''' | |||
|'''570090''' | |||
|- | |||
|'''580086''' | |||
|'''580090''' | |||
|- | |||
|'''590081''' | |||
|'''590112''' | |||
|} | |} | ||