853
edits
| Line 297: | Line 297: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" | {| class="wikitable mw-collapsible" | ||
|- style="background-color:#E7EEF3; text-align: center;" | |- style="background-color:#E7EEF3; text-align: center;" | ||
! colspan=" | ! colspan="5" | {{#item:41094}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:6642}} <br> {{#item:4882}} <br> {{#itemDesc:4882}} | | style="width: 20%" | {{#item:6642}} <br> {{#item:4882}} <br> {{#itemDesc:4882}} | ||
|{{#item:6947}} <br> {{#item:4730}} <br> {{#itemDesc:4730}} | | style="width: 20%" | {{#item:6947}} <br> {{#item:4730}} <br> {{#itemDesc:4730}} | ||
|{{#item:25004}} <br> {{#item:29022}} <br> {{#itemDesc:29022}} | | style="width: 20%" | {{#item:25004}} <br> {{#item:29022}} <br> {{#itemDesc:29022}} | ||
|{{#item:25141}} <br> {{#item:29145}} <br> {{#itemDesc:29145}} | | style="width: 20%" | {{#item:25141}} <br> {{#item:29145}} <br> {{#itemDesc:29145}} | ||
| style="width: 20%" | {{#item:6643}} <br> {{#item:4883}} <br> {{#itemDesc:4883}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:6948}} <br> {{#item:4720}} <br> {{#itemDesc:4720}} | |{{#item:6948}} <br> {{#item:4720}} <br> {{#itemDesc:4720}} | ||
|{{#item:25005}} <br> {{#item:29016}} <br> {{#itemDesc:29016}} | |{{#item:25005}} <br> {{#item:29016}} <br> {{#itemDesc:29016}} | ||
|{{#item:25173}} <br> {{#item:29157}} <br> {{#itemDesc:29157}} | |{{#item:25173}} <br> {{#item:29157}} <br> {{#itemDesc:29157}} | ||
|{{#item:6742}} <br> {{#item:4931}} <br> {{#itemDesc:4931}} | |{{#item:6742}} <br> {{#item:4931}} <br> {{#itemDesc:4931}} | ||
|{{#item:6949}} <br> {{#item:4740}} <br> {{#itemDesc:4740}} | |{{#item:6949}} <br> {{#item:4740}} <br> {{#itemDesc:4740}} | ||
|- | |||
|{{#item:25006}} <br> {{#item:29020}} <br> {{#itemDesc:29020}} | |{{#item:25006}} <br> {{#item:29020}} <br> {{#itemDesc:29020}} | ||
|{{#item:25175}} <br> {{#item:29155}} <br> {{#itemDesc:29155}} | |{{#item:25175}} <br> {{#item:29155}} <br> {{#itemDesc:29155}} | ||
|{{#item:6743}} <br> {{#item:4861}} <br> {{#itemDesc:4861}} | |{{#item:6743}} <br> {{#item:4861}} <br> {{#itemDesc:4861}} | ||
|{{#item:6950}} <br> {{#item:4750}} <br> {{#itemDesc:4750}} | |{{#item:6950}} <br> {{#item:4750}} <br> {{#itemDesc:4750}} | ||
|{{#item:25007}} <br> {{#item:29018}} <br> {{#itemDesc:29018}} | |{{#item:25007}} <br> {{#item:29018}} <br> {{#itemDesc:29018}} | ||
|- | |||
|{{#item:1000378}} <br> {{#item:310328}} <br> {{#itemDesc:310328}} | |{{#item:1000378}} <br> {{#item:310328}} <br> {{#itemDesc:310328}} | ||
|{{#item:6744}} <br> {{#item:4929}} <br> {{#itemDesc:4929}} | |{{#item:6744}} <br> {{#item:4929}} <br> {{#itemDesc:4929}} | ||
|{{#item:25001}} <br> {{#item:29026}} <br> {{#itemDesc:29026}} | |{{#item:25001}} <br> {{#item:29026}} <br> {{#itemDesc:29026}} | ||
| Line 327: | Line 326: | ||
|{{#item:25002}} <br> {{#item:29024}} <br> {{#itemDesc:29024}} | |{{#item:25002}} <br> {{#item:29024}} <br> {{#itemDesc:29024}} | ||
|{{#item:25061}} <br> {{#item:29048}} <br> {{#itemDesc:29048}} | |{{#item:25061}} <br> {{#item:29048}} <br> {{#itemDesc:29048}} | ||
|{{#item:1001169}} <br> {{#item:311922}} <br> {{#itemDesc:1001169}} | |||
|{{#item:6946}} <br> {{#item:4710}} <br> {{#itemDesc:4710}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:25003}} <br> {{#item:29014}} <br> {{#itemDesc:29014}} | |{{#item:25003}} <br> {{#item:29014}} <br> {{#itemDesc:29014}} | ||
|{{#item:25070}} <br> {{#item:29054}} <br> {{#itemDesc:29054}} | |{{#item:25070}} <br> {{#item:29054}} <br> {{#itemDesc:29054}} | ||
|{{#item:1002397}} <br> {{#item:314663}} <br> {{#itemDesc:1002397}} | |||
|} | |} | ||
edits