862
edits
No edit summary |
|||
| Line 25: | Line 25: | ||
| 100.00% | | 100.00% | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="30" | Enchants | ||
| {{#item:4812}}(3.00%) || {{#item:312695}}(7.00%) || {{#item:4700}}(11.50%) | | {{#item:4812}}(3.00%) || {{#item:312695}}(7.00%) || {{#item:4700}}(11.50%) | ||
|- | |- | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
| {{#item:312779}}(1.75%) || {{#item:312717}}(3.70%) || - | | {{#item:312779}}(1.75%) || {{#item:312717}}(3.70%) || - | ||
|- | |- | ||
| {{#item:312789}}(1.75%) || {{#item:312718}}(1.80%) | | {{#item:312789}}(1.75%) || {{#item:312718}}(1.80%) || - | ||
|- | |||
| - || {{#item:314243}}(??) || - | |||
|- | |||
| - || {{#item:314244}}(??) || - | |||
|- | |||
| - || {{#item:314245}}(??) || - | |||
|- | |||
| - || {{#item:314246}}(??) || - | |||
|- | |||
| - || {{#item:314247}}(??) || - | |||
|- | |||
| - || {{#item:314248}}(??) || - | |||
|} | |} | ||
==Perfect Enchants Slot 2== | ==Perfect Enchants Slot 2== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
edits