16,501
edits
| Line 102: | Line 102: | ||
|100,000,00 | |100,000,00 | ||
|100% | |100% | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
! colspan="6" |All possible Enchants: | |||
|- | |||
!LV 1 → | |||
!LV 2 → | |||
!LV 3 → | |||
!LV 4 → | |||
!LV 5 → | |||
!Special | |||
|- | |||
|<small>313943</small> | |||
|<small>'''313854'''</small> | |||
|<small>'''313855'''</small> | |||
|<small>'''313856'''</small> | |||
|<small>'''313857'''</small> | |||
|<small>'''313939'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''313858'''</small> | |||
|<small>'''313859'''</small> | |||
|<small>'''313860'''</small> | |||
|<small>'''313861'''</small> | |||
|<small>'''313862'''</small> | |||
|<small>'''313940'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''313863'''</small> | |||
|<small>'''313864'''</small> | |||
|<small>'''313865'''</small> | |||
|<small>'''313866'''</small> | |||
|<small>'''313867'''</small> | |||
|<small>'''313941'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''313868'''</small> | |||
|<small>'''313869'''</small> | |||
|<small>'''313870'''</small> | |||
|<small>'''313871'''</small> | |||
|<small>'''313872'''</small> | |||
|<small>'''313942'''</small> | |||
|- | |||
|<small>'''313873'''</small> | |||
|<small>'''313874'''</small> | |||
|<small>'''313875'''</small> | |||
|<small>'''313876'''</small> | |||
|<small>'''313877'''</small> | |||
|<small>'''313943'''</small> | |||
|} | |} | ||