Entwined Enchants: Difference between revisions

No edit summary
Line 67: Line 67:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
! colspan="2" |
! colspan="2" |480545
! colspan="2" |
! colspan="2" |480546
|-
|-
|
!Enchant
|
!Description
|
!Slot
|
!Costs
|-
|-
|
|<small>313835</small>
|
|<small>313835</small>
|
| rowspan="2" |4th
|
| rowspan="2" |50x 1001972
75x 1001996
4,000,000 zeny
|-
|-
|
|<small>313836</small>
|
|<small>313836</small>
|
|-
|
|<small>313837</small>
|<small>313837</small>
| rowspan="2" |3rd
| rowspan="2" |100x 1001972
125x 1001996
5x 1001998
6,000,000 zeny
|-
|<small>313838</small>
|<small>313838</small>
|-
|<small>313839</small>
|<small>313839</small>
| rowspan="5" |2nd
| rowspan="5" |150x 1001972
175x 1001996
15x 1001998
8,000,000 zeny
|-
|<small>313840</small>
|<small>313840</small>
|-
|<small>313841</small>
|<small>313841</small>
|-
|<small>313842</small>
|<small>313842</small>
|-
|<small>313843</small>
|<small>313843</small>
|}
|}