816
edits
No edit summary |
|||
| Line 276: | Line 276: | ||
{{#itemDesc:310726}} | {{#itemDesc:310726}} | ||
| | | | ||
|} | |||
== Perfect Enchant Slot 3 and 4 == | |||
{| class="wikitable mw-collapsible " style="width: 100%;text-align:center;" | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |||
| style="width: 20%" | Enchant || style="width: 40%" | Description || style="width: 40%" | Materials | |||
|- | |||
| {{#item:310692}} || {{#itemDesc:310692}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|- | |||
| {{#item:310697}} || {{#itemDesc:310697}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|- | |||
| {{#item:310702}} || {{#itemDesc:310702}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|- | |||
| {{#item:310707}} || {{#itemDesc:310707}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|- | |||
| {{#item:310712}} || {{#itemDesc:310712}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|- | |||
| {{#item:310717}} || {{#itemDesc:310717}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|- | |||
| {{#item:310722}} || {{#itemDesc:310722}} || 3100x {{#item:1000373}} <br> 300x {{#item:1001599}} <br> 225,000,000 Zeny | |||
|} | |} | ||
edits