2,548
edits
No edit summary |
|||
| Line 641: | Line 641: | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2450.png Cloud Poison | | https://static.divine-pride.net/images/skill/2450.png Cloud Poison | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/2447.png Crystallization | | https://static.divine-pride.net/images/skill/2447.png Crystallization | ||
| {{#skill:16}} | |||
|- | |||
| {{#skill:214}} | | {{#skill:214}} | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC MAX PAIN | | https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC MAX PAIN | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC AGI UP | | https://static.divine-pride.net/images/skill/653.png NPC AGI UP | ||
edits