816
edits
(→Monthly Eggs: Added November Egg) |
(→Seasonal Eggs: Added Fall and Autumn Egg) |
||
| Line 488: | Line 488: | ||
|{{#item:62458}} | |{{#item:62458}} | ||
|{{#item:61048}} | |{{#item:61048}} | ||
| | |{{#item:63207}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:61223}} | |{{#item:61223}} | ||
|{{#item:420162}} | |{{#item:420162}} | ||
|{{#item:480555}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:61761}} | |{{#item:61761}} | ||
| rowspan=" | |{{#item:63236}} | ||
| rowspan="6" | | |||
|- | |- | ||
|{{#item:62085}} | |{{#item:62085}} | ||
|{{#item:480272}} | |||
|- | |||
|{{#item:63335}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63434}} | |||
|- | |||
|{{#item:62322}} | |||
|- | |||
|{{#item:63375}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 1,022: | Line 1,034: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:15954}} | |{{#item:15954}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41269}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:400504}} | |||
|{{#item:63398}} | |||
|{{#item:63351}} | |||
|- | |||
|{{#item:63235}} | |||
|{{#item:63559}} | |||
|{{#item:480524}} | |||
|- | |||
|{{#item:63199}} | |||
|{{#item:62653}} | |||
|{{#item:420336}} | |||
|- | |||
|{{#item:63200}} | |||
|{{#item:62865}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63201}} | |||
|{{#item:63296}} | |||
|- | |||
|{{#item:63202}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63203}} | |||
|- | |||
|{{#item:63204}} | |||
|- | |||
|{{#item:62424}} | |||
|} | |} | ||
edits