816
edits
(→Autumn) |
(→Autumn) |
||
| Line 489: | Line 489: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:61268}} || {{#item:62323}} | | {{#item:61268}} || {{#item:62323}} | ||
|- style="background-color: #ED7009" | |||
| colspan="4" | Category 3 | |||
|- | |||
| {{#item:19769}} || {{#item:31455}} || {{#item:420405}} || {{#item:60723}} | |||
|- | |||
| {{#item:31120}} || {{#item:31835}} || {{#item:31090}} || {{#item:63295}} | |||
|- | |||
| {{#item:61267}} || {{#item:63557}} | |||
|- style="background-color: #ED7009" | |||
| colspan="4" | Category 4 | |||
|- | |||
| {{#item:40246}} || {{#item:40267}} || {{#item:61942}} || {{#item:61999}} | |||
|- | |||
| {{#item:40187}} || {{#item:62064}} || {{#item:62480}} || {{#item:62305}} | |||
|- | |||
| {{#item:40218}} || {{#item:31101}} | |||
|} | |} | ||
edits